I make my own cigs. I spend about $60 a month on tobacco, tubes and eben store bought cigs. If I only bought store bought, I'd shell out $200 - $300 a month
AN IDEA FOR A CHALLANGE: FICTIONAL CHARACTERS FROM ALL KINDS UNIVERSES ATTACK THE REAL WORLD; THE OBJECT YOU HAVE IN FRONT OF YOU ,TO YOUR RIGHT IN THIS EXACT MOMENT WILL BE YOUR WEAPON. WHAT IS IT?